O Nas

AUTO-SERVICE SP. J. to gwarancja profesjonalizmu, wysokiej jakości oraz pasji w dziedzinie motoryzacji.


Czekamy na Ciebie w naszym salonie, aby pomóc Ci wybrać nowy samochód. W AUTO-SERVICE SP. J. oferujemy szeroki wybór nowych i używanych pojazdów po przystępnych cenach. Nasi profesjonalni i zorientowani na Klienta pracownicy wysłuchają Twoich potrzeb i pomogą wybrać odpowiedni samochód. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie finansowanie nowego auta i harmonogram spłaty rat.


Możesz znaleźć swój nowy lub używany samochód wśród dostępnych aut lub zamówić nowy model skonfigurowany oraz dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz zarezerwować jazdę próbną, by przetestować swój wymarzony samochód, jak również zapytać o wycenę używanego samochodu. Nie przegap też naszych Promocji, które są stale aktualizowane i pełne ofert na każdą kieszeń. Obsługujemy Klienta także po zakupie samochodu.

W dziale Posprzedaży mamy wysoko wykwalifikowany personel i oryginalne części zamienne, które gwarantują szybki i rzetelny serwis.


Skontaktuj się z nami telefonicznie, wyślij maila lub wypełnij formularz na naszej stronie.

Czekamy na Ciebie!


Szanowny Kliencie,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 1 19/1 z 4 maja 2016.

AUTO-SERVICE SP. J. ul. Podkarpacka 11A, 38-400 Krosno informuje że jest Administratorem Twoich danych osobowych.

1. Dane kontaktowe Administratora: IOD@fiatkrosno.pl
2. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych (IOD): IOD@fiatkrosno.pl


BDO 000044137

Wybrana lokalizacja